Skip to main content

Proje sürecinde yürütülecek çalışmaların ve üretilecek içeriklerin tasarlanması ve geliştirilmesi için 19 Ağustos 2021 tarihinde İstanbul Radisson Blu Otel’de açılış etkinliği olarak, GÖNYE Projesi Arama Konferansı gerçekleştirildi.
Gün boyu süren etkinlikte sivil toplum alanında kırılgan gruplar ve gönüllüler ile çalışmalar yürüten, alanında deneyimli 30 sivil toplum kurumu temsilcisi ile birlikte atölye çalışmaları yapıldı. Projede geliştirilecek olan gönüllü yönetimi ve istismarı önlemeye yönelik hazırlanacak kılavuzlara dair aktarımlar yapıldı.
Katılımcı Kurumlar: TAPV, AB Başkanlığı, Hayata Destek Derneği, TOG, IDEMA, Kızılay, UGK, Tarlabaşı Toplum Merkezi, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, ÖRAV, HABİTAT, MUDEM, TÜSEV, Engeli Olan Bireyler ve Aileleri Gelişim Merkezi Derneği – EBAGEM, İstanbul Gönüllüleri, Türkiye Down Sendromu Derneği, İstanbul Üniversitesi, Tohum Otizm Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Yeşilay, KAÇUV, Tohum Otizm Vakfı, Türkiye Down Sendromu Derneği, SGDD-ASAM, Maya Vakfı, Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı, Sosyal Ben Vakfı

Leave a Reply