Skip to main content

Otizm, yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan gelişimsel bir farklılıktır.

Her 36 çocuktan 1’inin otizm tanısı aldığı tahmin edilmektedir. Otizmli çocukların erken yaşlarda tanı alması ve onlar için özel geliştirilmiş eğitim programlarından yararlanması hayati önemdedir. Otizmli çocukların tek çaresi olan eğitim olanaklarına ulaşmaları için destek olun.

Aylık Düzenli Bağış

Tek Seferlik Bağış

Eğitim Burs Fonu

Tohum Otizm Vakfı Eğitim Burs Fonu’na bağış yaparak otizmli çocukların tek çaresi olan eğitime kavuşmalarına destek olun.

Sertifika Bağışları

En özel günlerinizde otizmli çocukların tek çaresi olan eğitime ulaşabilmesi için Tohum Otizm Vakfı sertifikalarından hediye edebilirsiniz.

Doğum Günü Kampanyası

Bu doğum gününüzü otizmli çocuklar için eğitim desteğine çevirebilirsiniz! Bunun için tek yapmanız gereken doğum gününüz için bağış kampanyası oluşturmak, ardından arkadaşlarınızı ve tüm sosyal çevrenizi bağış yapmaya davet etmek.

Yardımseverlik Kampanyaları

Yıl boyunca gerçekleşen birçok sportif faaliyette Tohum Otizm Vakfı adına bağış kampanyası açarak destek olabilirsiniz

TOHUM yaz 5290’a gönder

Otizmli çocukların eğitimi için 50 TL bağışta bulun!

Tohum Otizm Vakfı olarak bağışçılarımız ve potansiyel bağışçılarımızın güvenle bağış yapmasına önem veriyoruz. Tohum Otizm Vakfı Bağışçı Hakları Beyannamesi için tıklayınız.

Tohum Otizm Vakfı, kamu yararına çalışan vakıflar arasında olup, Bakanlar Kurulu’nun 12.07.2005 tarih ve 2005/9172 sayılı kararıyla vergi muafiyeti kazanmıştır.