Skip to main content
Uncategorized @tr

TOHUM OTİZM VAKFI ONLİNE ALIŞVERİŞ FESTİVALİ!

By 19 Ağustos 2020No Comments

Otizmli çocuklar yararına düzenlediğimiz geleneksel Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali’ni Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu Trendyol’a taşıyarak ilk kez dijital ortamda gerçekleştiriyoruz. “Festival Evinize Geliyor, Otizme Destek Büyüyor!” sloganıyla hayata geçecek Tohum Otizm Vakfı Online Alışveriş Festivali’ne katılarak hem ürünlerinizi Trendyol’da milyonlarca müşteriye ulaştırabilir hem de otizmli çocuklar için yürütülen projelere ve eğitimlerine destek olabilirsiniz.

Festival İçinde Neler Var?

Siz de her gün 15 milyon kişinin ziyaret ettiği ve 18 milyon aktif müşterinin yer aldığı Trendyol’da avantajlı koşullarda satış yaparak vakfımıza destek olabilirsiniz. Trendyol, festivale katılacak markaları ileri teknoloji ve pazarlama gücüyle destekleyerek, platformda milyonlarca müşteri ile buluşturacak.

  • Finansal Destek: 15 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında, festivale katılan satıcılar için komisyon oranlarında kategori komisyon oranına göre %20 indirim gerçekleştirilecektir. Eylül sonuna kadar tüm satışlarda vade 14 gün olarak tüm kategorilere uygulanacaktır.
  • Pazarlama: Bir ay süre ile toplam yaklaşık 500 bin TL değerinde pazarlama ve iletişim desteği Trendyol tarafından sağlanacaktır. Festivale katılan markaların ürünleri özel bir butik ile Trendyol’da tanıtılacaktır.
  • Eğitim: Festivale katılacak satıcılar, düzenlediğimiz ürün yükleme, tedarik ve operasyon süreçleri, satış stratejileri ve müşteri memnuniyeti gibi konularda online eğitimlerden ücretsiz faydalanacaktır.

Nasıl Başvurabilirim?

  • Festivale katılmak için 17 – 28 Ağustos tarihleri arasında www.trendyol.com/saticiformu linkinde yer alan formu doldurmalısınız. Satıcı formundaki linki mümkün olduğunca erken doldurmanız firmanızın 15 Eylül 2020 tarihinde Tohum Otizm Vakfı Online Alışveriş Festivali’nde gün kaybetmeden yer alması için çok önemlidir.
  • Formda “Referans Kodu” alanına 00-00-666 yazılması gerekmektedir.Referans kodunu girmeyen firmalarımız festivale katılamayacaktır.

Alıcı Adı: Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Şube Kodu: 277 / TL Hesap No: 5055

IBAN No: TR73 0004 6002 7788 8000 0050 55

Eğitimlere Nasıl Katılabilirim?

  • Eğitimlerde e-ticaret ekosistemi, Trendyol’un tedarikçilerine sağladığı faydalar ve festivale nasıl başvurulacağı anlatılacaktır. Eğitime kayıt olmak için aşağıdaki linki tıklayın.

Trendyol ile E-ticarete Merhaba – 25 Ağustos 2020 – 15.00-16.00

Sorularınız İçin: 0 212 244 75 00 / 0 546 629 90 49 / [email protected] iletişim bilgilerinden Nursema Aydın ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply