Skip to main content

Kitapçıklarımız
Bilimsel olarak ispatlanmış tek tedavi yönteminin özel eğitim olduğundan yola çıkarak ailelere, eğitmenlere ve alanda çalışan diğer uzmanlara yönelik hazırlanan “Otizm Şimdi Ne Olacak?” ve “Otizmde Eğitim, Terapi ve Tedavi Yöntemleri” kitapçıkları yayınlanmıştır.
“Otizm Şimdi Ne Olacak Kitapçığı”nda; çeşitli ortam ve durumlarda otizmli çocukların ne gibi zorluklar yaşadıklarına ilişkin bilgiler; ayrıca, bu zorlukların aşılmasında başvurabilecek etkili çözümlere ve kaynaklara ilişkin öneriler yer almaktadır. “Otizmde Eğitim, Terapi ve Tedavi Yöntemleri” kitapçığında; eğitim, terapi ve tedavi yöntemlerinin deneysel ve hakemli bilimsel dergide yayımlanmış olması durumlarına göre değerlendirilmektedir.
2009 yılında 8.000’er adet baskıları tamamlanan kitaplar T.C. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde Türkiye genelinde hizmet veren Rehberlik Araştırma Merkezlerine ücretsiz dağıtımları gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Tohum Otizm Vakfı’na ulaşarak bilgi isteyen aile ve eğitimcilere ücretsiz olarak bugüne kadar yaklaşık 40.000 adet dağıtılmıştır ve dağıtımlarına devam edilmektedir.
Kitapçıklarımıza aşağıdaki dosyalardan ulaşabilir, adresine gönderilmesi için iletişim bilgilerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.
 
Kitapçıklarımızı indirmek için;
Otizm Şimdi Ne Olacak?

 
Otizmde Eğitim, Terapi ve Tedavi Yöntemleri

Sizin Hatanız Değil!