Skip to main content

Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!

Adımlar, Otizm Farkındalığı ve Otizmli Çocukların Eğitimi İçin!

Adımlarınız ile Otizmli Çocuklara Umut Olabilirsiniz! Yıl boyunca gerçekleşen birçok sportif faaliyette Tohum Otizm Vakfı olarak yardımseverlik koşusu için çağrı yapıyoruz. Yardımseverlik koşuları kapsamında gönüllü koşucular iyi bir amaç için sportif faaliyetlere katılıyorlar. Sosyal çevrelerine yaptıkları duyurular ile destekledikleri sivil toplum kuruluşunun projeleri için bağış talep ediyorlar. Bağışlar gönüllü koşucuların, destekledikleri sivil toplum kuruluşunun resmi banka hesabına geliyor. Yardımseverlik koşularında sadece bağış toplanmıyor, farkındalık yaratılabilmemize de olumlu katkılar sağlanıyor.

Adım Adım ise yardımseverlik koşusunun gerçekleşmesi için gerekli destekleri sivil toplum kuruluşları ve gönüllü koşuculara sağlayan bir oluşumdur. Adım Adım hakkında detaylı bilgi almak için www.adimadim.org

Tohum Otizm Vakfı için adımlarınızı atarak, otizmli çocukları eğitime kavuşturabilirsiniz. İzleyeceğiniz adımları aşağıda paylaşıyoruz:

1- PROFİL OLUŞTUR
Adım Adım’ın ipk.adimadim.org adresine girerek koşucu profilinizi oluşturabilirsiniz.

2- TOHUM OTİZM VAKFI’nı SEÇ
Koşmak istediğiniz STK bölümünde TOHUM OTİZM VAKFI’nın projesini seçebilirsiniz.

3- ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ
Oluşturduğunuz koşucu profilinizi e-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşarak bağış toplamaya başlayabilirsiniz.

4- HEDEFİNİ TAKİP ET
İstediğiniz zaman koşucu profilinize girerek sizin adınıza bağış yapan kişilerin isimlerini görebilir ve hedefinize ulaşmanıza ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz.

0212 244 75 00 numaralı telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.