Skip to main content

Kariyer

Tohum Otizm Vakfı şeffaf, katılımcı, katma değer yaratan, paylaşımcı, etkin iletişime önem veren, karşılıklı güven ve iş birliğine dayalı bir yaklaşım sergilemektedir. Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Şevket Sabanı Vizyonuyla İlk Fırsat Programı’nın 2023 Başvuruları Başladı!

Tohum Otizm Vakfı, az bilinen devlet üniversitelerden mezun gençlere işe geçişlerinde fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen İlk Fırsat Programı’nın STK paydaşlarındandır.

Programın genç başvuruları, 16 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında alınacak. 10 Temmuz -18 Ağustos tarihleri arasında ise yeni mezunlara özel olarak kurgulanmış ve gençlerin potansiyellerinin değerlendirildiği profesyonel mülakatlar online olarak gerçekleşecek.

Programa kabul edilen adaylar Ağustos ayının 3. haftasında açıklanacak. Programa dâhil olan gençler, belirlenen STK’larda 12 ay boyunca tam zamanlı ve maaşlı olarak çalışacak ve aynı zamanda İlk Fırsat Akademisi’nin eğitimlerine katılacak.

Şevket Sabancı Vizyonuyla İlk Fırsat Programı’na başvuracak adayların;

  • 2022 Haziran ayı ve sonrasında devlet üniversitesinden mezun olması,
  • Diploma notunun 4’lük sisteme göre en az 2,5/ 100’lük sistemde en az 65 puan olması
  • Daha önce tam zamanlı çalışmamış olması

gerekiyor.

Ayrıca, başvuru değerlendirme sürecinde, gönüllü olarak sivil toplum kuruluşlarında ya da kulüp çalışmalarında görev almış gençler öncelikli olarak değerlendirilecek.

Detaylı Bilgi ve Başvuru için tıklayın!

Hakkımızda