Skip to main content
[vc_empty_space]

Hediye Bir Gün Hediye Bir Gece - 2011

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli çocuklar yararına düzenlediği “Hediye Bir Gün” alışveriş fuarı ve “Hediye Bir Gece” daveti Yeniköy Sait Halim Paşa Yalı’sında gerçekleşti.
‘Bodrum Cennet Koyu Projesi’ yatırımcısı Astaş Holding ana sponsorluğunda Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen “Hediye Bir Gün” alışveriş fuarıyla başlayan etkinlik, yalının köşk bölümünde sadece özel davetlilerin katıldığı “Hediye Bir Gece” daveti ile devam etti.
Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarının katılımı ile gerçekleşen “Hediye Bir Gün” alışveriş fuarında, dekorasyondan takı ve mücevhere, giyim ve aksesuardan çocuk eşyasına kadar pek çok farklı hediye, her bütçeye uygun farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuldu.
Assouline,Bee Goddess,BNG,Boybeyi Mücevher,by meltem Tahrancı;Calvin Klein Watch and Jewellery,Caribou,Chez-bo,Damas,Dört Mevsim, Gitanjeli,GODIVA, Gökhan Ülseven, HAAZ,Kafkas Mücevherat, Kwanpen, Layla Dekorasyon, Misela, Molton Brown London, Nahara, Öney, Pondicherie, Rareblossom, Sanem Kardıçalı Jewellery, Sega Kuyumculuk, Serenk, Sevan Bıçakçı, Sırr, Siren Ertan Couture, Yastık by Rıfat Özbek, zeyneperol, Rafah Jewellery , Tiffany&Co. Roberto Coin, markalarının katılımı gerçekleşen ‘Hediye Bir Gün’ alışveriş fuarı, gün boyu 1000’den fazla ziyaretçiyi kabul ederken, sevdiklerine yeni yıl için hediye alarak aynı zamanda da otizmli çocuklara da hediye vermek isteyen birçok tanıdık simayı da ağırladı. Alışveriş fuarının en çok ilgi gören ürünleri ise genç gönüllerinin satışa sunduğu yılbaşı sepetleri ve Tohum Otizm Vakfı için özel tasarlanmış bilezikler oldu.
Sait Halim Paşa Yalı’sının köşk bölümünde düzenlenen ‘Hediye Bir Gece’ daveti ise akşam 20.00’den itibaren seçkin konukların gelmesi ile başladı. Güzel bir ortamda, birçok sürpriz etkinlikle birleşen gecede Tohum Otizm Vakfı’nın kurucuları, destekçileri ile iş ve sanat dünyasının duyarlı isimleri bir araya geldi.
Tohum Otizm Vakfı destekçilerinden iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, Mustafa Koç; Mustafa Taviloğlu; Serdar Gülgün; ve Sait Sökmen’in tutku ve deneyimlerini sınırlı sayıda misafirle paylaşmak için katılımcılar Tohum Otizm Vakfı’na bağışta bulunmuşlardır.