Skip to main content
[vc_empty_space]

Beni Koşulsuzca Sevin - 2010

İstanbul boğazının en gözde mekanlarından olan Sortie bu yıl Bosphorus by Sortie adı altında yepyeni bir konsept ile kapılarını açtı. Bosphorus by Sortie topluma duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi duruşunu da koruyarak 24 Mayıs 2010 Pazartesi akşamı, Tohum Otizm Vakfıyararına verilen parti ile konuklarını ağırladı.

Tohum Otizm Vakfı çalışmaları hakkında davetlilere bilgiler veren Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkanı Mine Narin ise Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ile yapılan işbirlikleri hakkında bilgileri davetlilerle paylaştı.
Karşınızdaki ‘özel çocuğu’ anlayabilmek, önyargısız yaklaşabilmek ve koşulsuzca sevebilmek için bir çağrı niteliği taşıyan, Beni Koşulsuzca Sevin’ teması kapsamında düzenlenen geceye çok sayıda seçkin davetli katıldı. Birbirinden ilginç sürprizlerle renklenen gece de, otizmli çocuğun dünyasını anlatan çizgi film gösteriminin ardından, Ünlü Türk ressam Burhan Doğançay’ın Tohum Otizm Vakfı’na bağışladığı, çok değerli bir eseri otizmli çocuklar yararına satışa sunuldu. Gece’nin diğer bir sürprizi ise, mekan içine kurulan stüdyoda ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı’nın otizmli çocuklar yararına fotoğraf çekiyor olması idi.