Skip to main content

Tohum Otizm Vakfı, 3 Kasım Pazar günü düzenlenen Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda Tohum Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mine Narin, Genel Müdür Betül Selcen Özer ve sosyal komite üyeleri ve yaklaşık 1.300 gönüllü koşucusu ile iyilik peşinde koştu.
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde gerçekleşen Vodafone 41. İstanbul Maratonu 42K, 15K ve Halk Koşusu olmak üzere 3 farklı kategoride düzenlendi. Tohum Otizm Vakfı, her seviye için farklı parkurların bulunduğu Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda; otizme dikkat çekmek ve Tohum Otizm Vakfı’nda okuyan otizmli çocuklara eğitim desteği sağlamak için gönüllü koşucularıyla yer aldı.
Alev Okulları, Aytemiz, B&T Design, Bahçesehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü, BNP Paribas Cardif, BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş, Cruise Planet, Çırağan Palace Kempinski İstanbul, EXPANSCIENCE, FİBA GROUP, Flormar, Garanti Yatırım, IELEV Özel Lisesi, INSPARK Akıllı İş Çözümleri, Kuehne+Nagel, LEGOLAND® Discovery Centre & Madame Tussauds & SEA LIFE Istanbul, Makronet Bilgi Teknolojileri, Medya Takip Merkezi, Mercedes Benz Türk A.Ş., Mürüvvet Evyap Okulları, Oracle, Organik Kimya, Organik Kimya, Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi, P.I. Works, Panasonic Life Solutions Türkiye, RICOH TURKEY, Snowy Market, Tepe Savunma ve Güvenlik, Testinium, Tırsan Treyler, TUDORS GÖMLEK KRALLIĞI, UL VS Test Laboratuvarı firmalarının kurumsal koşucularının yanı sıra bireysel koşucuların da dahil olduğu yaklaşık 1300 kişi, koşarak veya yürüyerek, adımlarını otizmli çocuklar için attı; maratonun öncesinde ve sonrasında, toplamda 1 ay süresince sosyal çevresinden topladığı bağışlarla otizmli çocukların eğitimine katkı sağladı.