Skip to main content

Sevgililer Günü’nde telefon numaranızı Tohum Otizm Vakfı’na bağışlayarak günün en anlamlı hediyesini otizmli çocuklara verin!
14 Şubat Sevgililer Günü’nde ‘Telefon Numarası Bağışı’ kampanyasına katılarak otizmli çocuklara sevginizi gösterin. Bunun için Tohum Otizm Vakfı’nın 0536 019 40 66 numaralı hattına WhatsApp aracılığıyla mavi bir kalp mesajı göndermeniz yeterli!
Türkiye’de, 0-19 yaş grubundaki 434.010 otizmli çocuk ve gençten, okullaşabilen ve eğitime erişebilenlerin sayısı sadece 30.050. Eğitim her çocuğun anayasal hakkı ama otizmli çocuklar için haktan öte tedavileri için tek çare. Ülkemizde otizmli çocukların erken tanı ve eğitimle topluma kazandırılması, eğitim, sağlık hizmetlerinden eşit şartlarda yararlanabilmeleri amacıyla kurulan Tohum Otizm Vakfı, daha çok otizmli çocuğun eğitime ulaşmaları için çalışmalarına devam ediyor.
Sevgililer Günü’nde otizmli çocuklara sevginizi gösterin
“Herkesi gönüllü data bağışında bulunmaya çağırıyoruz”
Sevgililer Günü’nde herkesi Tohum Otizm Vakfı’na destek için gönüllü data bağışında bulunmaya çağıran vakfın Genel Müdürü Betül Selcen Özer; “Hayata geçirdiğimiz kaynak geliştirme kampanyalarında SMS ile yapılan bağışlar önemli bir yer tutuyor. 2016 yılında yürürlüğe giren Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) kapsamında Sivil Toplum Kuruluşları da destekçilerinden, gönüllülerinden ve takipçilerinden onay almak zorunda. Sesimizi duyurabilmek, çalışmalarımızı yaygınlaştırabilmek için daha çok kişiye ulaşmak istiyoruz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde başlattığımız ‘Telefon Numarası Bağışı’ kampanyası Türkiye’de bu alanda bir ilk… Artık çok iyi biliyoruz ki; 14 Şubat’ta gün boyu sürprizler yapılacak, hediyeler alınacak, milyonlarca kalp gönderilecek… Bugün bizim için en değerli hediye ise daha çok gönüllüye ve destekçiye ulaşabilmemiz için onlarla iletişim kurma izninin bize verilmesi… Haydi bu 14 Şubat’ta WhatsApp’a girin ve 0536 019 40 66’ya bir mavi kalp gönderin, göndereceğiniz bir kalple, numaranızı otizmli çocuklar için bağışlayın, günün en anlamlı hediyesini onlara verin!” dedi.

[vc_empty_space][vc_empty_space]